رفتن به مطلب
  • 0
KINGmahan

مشکل در خود جی تی ای

سوال

سلام و درود...

جی تی ای من باز نمیشه. نمیدونم مشکل چیه. میرم تو بازی هیچ مشکلی نداره. ولی وقتی میخوام یکی از سیو هامو لود کنم یا بازی جدید شروع کنم، با این خطا مواجه میشم:

image.thumb.png.a299f5511d67a23503fd8d293a3aa61c.png

من یه مود ماشین ریخته بودم که به سیستمم نمیخورد و اذیت میکرد. کیفیتش خیلی بالا بود. من حذفش کردم از Models  بعد اومدم تو بازی دیدم هنوز هست. فهمیدم هنوز بعضی چیزا رو حذف نکرده بودم. بعد حذف کردم و دوباره بازی رو شروع کردم. تو لود کردن و بازی جدید این خطا اومد. هر کاری هم تو اینترنت گفته بود، کردم. اما نشد. میشه راهنمایی کنید؟ اگه دیگه این مشکل حل نمیشه یه آدرس وبسایت بدید من برم جی تی ای رو از اول دانلود کنم. البته اون وبسایت از اینا نباشه که بعد از دانلود، سی ساعت وایسی که فایل جی تی ای استخراج بشه. یه وبسایت بود که این بازی رو بدون استخراج کردن نصب میکردی. منم از اون دانلودش کردم. ولی الان که میرم تو اون وبسایته میزنه (لینک دانلود بر اساس {نمیدونم چی چی} حذف شد) اگه میشه فایل نصبیش یا یه چیزی رو آپلود کنید، لینکشو بدید نصب کنم. فقط کمک کنید. لطفاااااااااااا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1
در 19 ساعت قبل، Reza0_O گفته است :

با سلام خدمت شما دوست عزیز 

شما فایل های خود بازی رو پاک کرده اید

و باید مجددا نصب کنید

میتوانید از سایت مقابل اقدام نمایید  https://tehranpcservice.ir/download-gta-san-andreas/ 

و لطفا از استفاده از مود خودداری کنید

با تشکر 

سلام دوباره...

شما جی تی ای رو به همین صورت دانلود و نصب کردید؟ چند دقیقه زمان برد این عملیات طول بکشه؟

image.thumb.png.4c5f491b4723f6400fd1b4e214ecf7ed.png

من ساعت ها منتظرشم ولی هیچ اتفاقی نمیفته. 😐

لینک به ارسال
  • 0

سلام دوباره...

من فایل ها رو استخراج کردم. همون که میگفتم ساعت ها طول میکشه و هیچ اتفاقی نمیفته، با کلی صبر تموم شد. ولی وقتی روی gta_sa کلیک میکنم، رنگ ویندوز عوض میشه و هیچی نمیاد. بار دیگه که کلیک می کنم این میاد:

image.thumb.png.e2d99659515d7f1e48b3565e7517595b.png

همونطور که در تصویر می بینید، رنگ ویندوز عوض شده. ولی قبلش اینطور نبود. میتونید توی یکی از پست هام ببینید که رنگ ویندوز به این شکل نبود. من سوالم اینکه اون جی تی ای قبلیم که بعضی از  فایل هاشو حذف کردم، بدون تعویض رنگ ویندوز میومد (هنوزم میاد ولی فقط تو منوی بازی هستش) ولی چرا این هم رنگ ویندوز رو عوض میکنه، هم نمیاره.

راستی مشکل رو زده: APPCRASH

البته یه چیز دیگه. من ویندوزم 32 بیته. یه لپ تاپ دارم 64 بیته که جی تی ای بدون مشکلم رو تو اون ریختم. با اون بازی میکردم. بعد فایلهای جی تی ای رو اوردم رو این 32 بیته که جواب داد بازم. میتونه مشکل از اینکه ویندوزم 32 بیته باشه؟ اگه مشکل اینه، نسخه ای از جی تی ای هست برای 32؟

لینک به ارسال
  • 0
در در 3 بهمن 1398 در 13:44، KINGmahan گفته است :

سلام دوباره...

شما جی تی ای رو به همین صورت دانلود و نصب کردید؟ چند دقیقه زمان برد این عملیات طول بکشه؟

image.thumb.png.4c5f491b4723f6400fd1b4e214ecf7ed.png

من ساعت ها منتظرشم ولی هیچ اتفاقی نمیفته. 😐

دوست عزیز حدود یک یا دو ساعت به طول می انجامه 

و عملیات نصبه

لینک به ارسال
  • 0
در در 3 بهمن 1398 در 15:05، KINGmahan گفته است :

سلام دوباره...

من فایل ها رو استخراج کردم. همون که میگفتم ساعت ها طول میکشه و هیچ اتفاقی نمیفته، با کلی صبر تموم شد. ولی وقتی روی gta_sa کلیک میکنم، رنگ ویندوز عوض میشه و هیچی نمیاد. بار دیگه که کلیک می کنم این میاد:

image.thumb.png.e2d99659515d7f1e48b3565e7517595b.png

همونطور که در تصویر می بینید، رنگ ویندوز عوض شده. ولی قبلش اینطور نبود. میتونید توی یکی از پست هام ببینید که رنگ ویندوز به این شکل نبود. من سوالم اینکه اون جی تی ای قبلیم که بعضی از  فایل هاشو حذف کردم، بدون تعویض رنگ ویندوز میومد (هنوزم میاد ولی فقط تو منوی بازی هستش) ولی چرا این هم رنگ ویندوز رو عوض میکنه، هم نمیاره.

راستی مشکل رو زده: APPCRASH

البته یه چیز دیگه. من ویندوزم 32 بیته. یه لپ تاپ دارم 64 بیته که جی تی ای بدون مشکلم رو تو اون ریختم. با اون بازی میکردم. بعد فایلهای جی تی ای رو اوردم رو این 32 بیته که جواب داد بازم. میتونه مشکل از اینکه ویندوزم 32 بیته باشه؟ اگه مشکل اینه، نسخه ای از جی تی ای هست برای 32؟

دوست عزیز با ران ادمین امتحان کنید 

در غیر این صورت روی بازی کلیک راست کرده پروپرتیز و بدنبال گزینه Compatibility گشته و گزینه ران پروگرام رو فعال کنید و در منوی زیر گزینه را روی ویندوز ویندوز xp 3 و یا windows me قرار دهید

لینک به ارسال
  • -1

با سلام خدمت شما دوست عزیز 

شما فایل های خود بازی رو پاک کرده اید

و باید مجددا نصب کنید

میتوانید از سایت مقابل اقدام نمایید  https://tehranpcservice.ir/download-gta-san-andreas/ 

و لطفا از استفاده از مود خودداری کنید

با تشکر 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

جنگ ایرانی

تمام حقوق مالی و معنوی این سایت، متعلق به جنگ ایرانی میباشد.

• اضافه کردن...